TTNET

KULLANICI ADI VE ŞİFRE UYARI SAYFASIADSL kullanıcı adı veya şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun!

ADSL kota sorgulama sayfasından veya başka bir kanaldan ADSL kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirdiyseniz, bu değişikliği modem arayüzünde de yapmalısınız. Bu güncellemeyi modem arayüzünde yapmazsanız, herhangi bir web sitesine erişmeyi denediğinizde otomatik olarak bu sayfaya ("Kullanıcı adı ve şifre uyarı sayfası") yönlendirilirsiniz.
Modem arayüzüne nasıl erişeceğinizi ve güncelleme işlemlerinin nasıl yapabileceğinizi görmek için www.ttnet.com.tr/ilkyardim sayfasında “Kullanıcı Adı ve Şifre Uyarı Sayfasına Yönlendiriliyorum” videosunu izleyebilirsiniz.
ADSL kullanıcı adı ve şifrenizi yazarken lütfen aşağıdaki uyarıları dikkate alınız;
  • Kullanıcı adınızın sonuna "@ttnet" uzantısını eklemeyi unutmayınız.
  • Kullanıcı adınızı yazarken Türkçe karakter (ç,ö,ş,ı,ğ,ü) kullanmamaya, başında, içerisinde veya sonunda boşluk karakteri bulunmamasına dikkat ediniz.
  • Şifrenizi doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.
  • Şifrenizi yazarken büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat ederek yazınız. Şifrenizin boşluk karakteri içermediğinden emin olunuz.
  • Modem ayarları için; ADSL kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, modem ayarlarınızda yer alan Encapsulation tipini PPoE/LLC ve VCI/VPI değerini de VPI = 8, VCI = 35 olarak yapılandırarak internet erişimi sağlamayı deneyiniz.

ADSL kullanıcı adınızı veya şifrenizi değiştirmediğiniz halde bu sayfaya yönlendirildiyseniz 444 0 375 numaralı TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.